خرید از کارخانه بلوک کیبکس در قم

تولید بلوک سبک

تولید بلوک سبک


کیبکس چیست؟

خرید بلوک کیبکس در قم نوعی بلوک سبک است که با فرمولی بسیار ساده ساخته میشود . میتواند در اندازه‌های متفاوت برای مصارف ساختمانی متفاوت استفاده شود. کارخانجات مورد تایید و معتبر، کیبکس یا همان بلوک هبلکس را از موادی همچون ماسه، سیمان، آهک، گچ و پودر آلمینویم و موادی دیگر برای هوادهی میسازند. از جمله ویژگی های بارز بلوک کیبکس نسبت به ساختمان های سنتی با آجرهای نسوز قدیمی این است که این بلوک بسیار مقاوم و آکوستیک بوده و نوعی عایق صوت است.

ابعاد خرید بلوک کیبکس در قم

به طور کلی در اغلب شرکت های تولید کننده بلوک های گازی اتوکلاو شده، ابعاد این محصولات ثابت و واحد هستند. اما فراخور مقدار سفارش این محصولات و محل استفاده بلوک سبک، ممکن است که برخی کارخانجات، تغییری در ابعاد متعارف این محصولات دهند. کارخانه بتن سبک کیمیای بهروزی با برند تجاری کیبکس نیز، همانند تمام تولید کنندگان محترم این محصولات در ایران، با ابعاد متعارف که شامل طول ۶۰ سانتی متر و ارتفاع ۲۴ سانتی متر است، محصولات خود را عرضه میدارد.

همچنین برخی کارخانجات محترم، اقدام به تولید بلوک هایی برای جداره های خارجی با عرض ۱۲.۵ سانتی متر، ۱۷.۵ سانتی متر، ۲۵ سانتی متر و حتی ۳۰ سانتی متر نموده اند. اما شرکت کیبکس، محصولات خود را برای مصرف داخلی (کشور ایران) در پنج سایز زیر:

  1. ۶۰*۲۵*۸
  2. ۶۰*۲۵*۱۰
  3. ۶۰*۲۵*۱۲
  4. ۶۰*۲۵*۱۵
  5. ۶۰*۲۵*۲۰
خرید بلوک کیبکس در قم

معایب بلوک کیبکس در قم

خرید بلوک کیبکس در قم نیز نظیر سایر محصولات و مصالح ساختمانی، دارای معایب و مزایای خاص خود میباشد . در رابطه با مزایای این محصولات پیش تر صحبت شده اما هیچگاه در رابطه با معایب این محصول در مقایسه با سایر محصولات یا مصالح بدتر از این محصول حرفی زده نشده باید بپذیریم که هبلکس در مقایسه با سایر مصالح سنتی نظیر انواع بلوک های پوکه ای با سبکدانه معدنی یا صنعتی، آجر و سفال و مصالحی از این دست دارای برتری های بسیار زیادی است و تقریبا در تمام خصوصیتهای لازمه از مصالح مذکور برتری دارد .

خرید بلوک کیبکس در قم

روش تولید بلوک کیبکس در قم

خرید بلوک کیبکس در قم پوکه های معدنی حاصل از سرد شدن تدریجی همراه با خروج هوا یا گاز از گدازه های آتش فشانی حاصل از فوران اتش فشان های فعال میباشد . در نتیجه اگر بخواهیم به طور کلی روند تولید این محصولات را بیان کنیم میتوانیم آنها را به ۵ مرحله تقسیم بندی کنیم:

  1. ایجاد دوغابی حاصل از ترکیب سیلیس و آب می باشد .
  2. افزودن کنترل شده سیمان و آهک و ریختن ترکیب حاصله از ان در قالب هایی با حجم معین و مشخص .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه تماسمحصولاتارتباط با ما