بلوک کیبکس چیست

خرید بلوک هبلکس قزوین

خرید بلوک هبلکس قزوین


بلوک کیبکس چیست

بلوک سبک کیبکس بسیار سبک بوده که می تواند بار مرده ساختمان را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. به طوری که به ازای استفاده از این بلوک ها میزان ۲۰ الی ۳۰ درصد مصرف میلگرد در سازه کم می شود.

همچنین به علت مسطح بودن این محصول استفاده از گچ و ملات به حداقل رسیده که موجب صرفه جویی در هزینه ها می گردد.

بلوک های سبک کیبکس را می توان به راحتی اره کشی، میخ کوبی، سوراخکاری و شیار زنی کرد که این امر می تواند. به طور قابل توجهی سرعت ساخت را بهبود ببخشد و موجب کاهش هزینه و ضایعات در ساختمان گردد.

بلوک کیبکس چیست

بلوک های کیبکس با توجه به ساختار متخلخل دارای وزن بسیار سبک می باشند که می توانند حداقل نیروی لرزش ساختمان را جذب و انتقال دهند. به همین دلیل این محصول مقاومت زیادی در برابر زلزله دارد.

وجود حباب های هوای غیر متصل در بلوک های کیبکس موجب شده است این محصول به عنوان عایق صوت در ساختمان عمل کرده. و هر گونه امواج صوت به میزان ۵۰ دسی بل و اشعه های با طول موج کوتاه و مضر برای سلامتی همچون میکروویو را در خود جذب کند. این امر به عنوان مزیتی مهم در ساختمان های مسکونی و تجاری محسوب شده و منطبق با مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان می باشد.

بلوک کیبکس

بلوک کیبکس چیست

عایق حرارت بودن بلوک های کیبکس موجب شده است تا دمای داخلی ساختمان نسبت به دمای بیرونی حفظ شود . متناسب با آن هزینه های تاسیساتی (حرارتی و برودتی) تا حدود ۳۰٪ کاهش یابد. به عبارت دیگر در جهت رویکرد به رعایت مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان، استفاده از این بلوک ها توصیه می گردد.

بلوک کیبکس سازگاری کامل با محیط زیست داشته به گونه ای که برای طبیعت مضر نیستند و در برابر آتش از خود بخار سمی متصاعد نمی کنند.

بلوک های کیبکس با توجه به ساختار سلولی و حبابی شکل قابل اشتعال نبوده . به مدت ۵ الى ۶ ساعت در دمای ۱۵۰۰ درجه سانتی گراد از خود مقاومت نشان می دهد و به عنوان دیوارهای Firewall مورد استفاده قرار می گیرد.

ساختار غیر آلی و معدنی و همچنین عدم وجود فضای خالی در بلوک های کیبکس باعث پیشگیری از آلودگی. و نفوذ حشرات و جانوارن به ساختمان شده و سازه ها را ایمن تر می کند.

بلوک کیبکس چیست

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه تماسمحصولاتارتباط با ما